Rolki TTR Black Point BPPA52

Rolki TTR Black Point BPPA52

Materiały do faksów

66,48 PLN
Kup teraz

Rolki TTR Black Point BPPA52

5907625611008, BPPA52

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
66,48 PLN

wysyłka do 5 dni wysyłka do 5 dni

Podziel się
Facebook E-mail
Rolki TTR Black Point BPPA52
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Rolki TTR Black Point BPPA52

ikona

Rolki do faksu

Rolki TTR Black Point BPPA52. Zastepuje Panasonic KX-FA 52. 2 rolki: 216mm x 30m. Kompatybilne z Panasonic KX: FP207, FP218, FC228, FC258. Jeśli oczekujesz od materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości, to produkty marki Black Point są doskonałym wyborem!

Rolki TTR Black Point BPPA52 widok pod kątem na opakowanie
ikona

Gwarancja i serwis

Klientom często towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. W tym przypadku firma Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, producent bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze. Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Firma Black Point oferuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyróżniona godłem „Firmy Przyjaznej Klientowi”.

Jeśli po zakupie produktu będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, firma Black Point gwarantuje jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża czy innego produktu (w tym rolki TTR Black Point BPPA52), może skorzystać z serwisu „door to door” i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

Rolki TTR Black Point BPPA52 widok na opakowania tuszy przodem
ikona

Postaw na oszczędność

Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków oraz korzystna cena. Większość produktów marki Black Point, w tym rolki TTR Black Point BPPA52, charakteryzuje się nawet dwukrotnie zwiększoną wydajnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek.

Rolki TTR Black Point BPPA52 widok pod kątem na tonery w trakcie napełniania przez kobietę
ikona

Warto pomyśleć o ekologii

Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat, ale bardzo zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie wykorzystywanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże. Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING.

800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset. Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego użytku. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów. Zadbaj o środowisko, korzystając z rolki TTR Black Point BPPA52.

Rolki TTR Black Point BPPA52 widok na kobietę i mężczyznę w trakcie pracy i urządzenia wielofunkcjne od góry

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Black Point
Rodzaj
Rolki TTR
Kod producenta
BPPA52
Kompatybilność
Panasonic KX: FP207, FP218, FC228, FC258
Przeznaczenie
Rolki do faksu
Dodatkowe informacje
2 rolki: 216mm x 30m
Gwarancja
Dożywotnia ( Do wyczerpania środka barwiącego)
product_group_code
880295

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty