Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC

Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC

Akcesoria

464,00 PLN
Kup teraz

Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC

0766623507349, SPILSKBZG060

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
464,00 PLN

wysyłka do 5 dni wysyłka do 5 dni

Podziel się
Facebook E-mail
Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

  • Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km
  • Szybkość transmisji danych: 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Port RJ-45 Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem optymalnej przepustowości
  • Diody sygnalizacyjne statusu dla zasilania oraz funkcji Link / TX dla obu portów
  • Zewnętrzny adapter zasilania 5 V DC

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

Baza SCIP
Nie
Wykończenie
Powłoka proszkowa
Technologia wykonania klawiatury
Membrana
Funkcjonalność wózka
Ładowanie
Zintegrowane urządzenia
Cztery wentylatory
Ilość półek
1
Zamknięcie
Tak
Średnica koła
12.7 cm
Typ zamka
Trzypunktowy system blokujący
Ilość wylotów
40
Zoom cyfrowy
8
Rozdzielczość przechwytywanej stopklatki
1280 x 720, 1600 x 1200, 1024 x 768, 1920 x 1080
Obiektyw Iris
F/2,8-3,5
Video
VGA, HDMI
Konfiguracja dyszy
6 x 90 dyszy
Zbiornik Uzupełniany
Yes
Cechy kopiowania
2 na 1, 4 na 1, kopia z usuwaniem ramki, porównanie
Zalecany Sposób Użycia
Kontroler do gier
Format
A4 (210 x 297 mm)
Schemat okablowania
T568C
SAR
1,96 W/kg
Wymaga montażu
Tak

Specyfikacja

Informacje dodatkowe
Długość fali: 1310 nm

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty