Aplikacje Microsoft 365 dla firm subskrypcja 1 rok

Aplikacje Microsoft 365 dla firm subskrypcja 1 rok

Programy Office

599,00 PLN
Kup teraz

Aplikacje Microsoft 365 dla firm subskrypcja 1 rok

5907595644020, 5C9FD4CC-EDCE-44A8-8E91-07DF0974460

5 na 5 (1 ocena)
Dostępność: Pobieranie...
599,00 PLN

Produkt elektroniczny Produkt elektroniczny

Podziel się
Facebook E-mail
Aplikacje Microsoft 365 dla firm subskrypcja 1 rok
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Aplikacje Microsoft 365 dla firm subskrypcja 1 rok 5C9FD4CC-EDCE-44A8-8E91-07DF0974460


Korzystanie z pakietu Office w dowolnym miejscu

Usługa Office 365 Business udostępnia znane narzędzia, takie jak programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook, w dowolnym miejscu i czasie.

Uproszczona współpraca

Pliki są przechowywane w trybie online, dlatego możesz udostępnić je innym osobom, a nawet je współtworzyć, w czasie rzeczywistym — gdziekolwiek jesteś.


Zawsze aktualne narzędzia

W usłudze OneDrive dla Firm pliki są przechowywane w trybie online, dzięki czemu zawsze są one zsynchronizowane i aktualne. Aplikacje pakietu Office także są zawsze w najnowszej wersji.


Usługa Aplikacje Microsoft 365 dla firm

 obejmuje:
Stały dostęp do najnowszych wersji następujących programów:

Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher*, OneDrive, Access*

Zawiera najnowsze aplikacje pakietu Office dla komputerów PC i Mac. Notuj swoje pomysły tak, jak Ci najwygodniej — przy użyciu klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego. Łatwo formatuj informacje w programie Excel za pomocą narzędzi rozpoznających wzorce i autouzupełniających dane. Łatwo wstawiaj zawartość z plików PDF, aby tworzyć własne atrakcyjne dokumenty programu Word. Projektuj materiały marketingowe dostosowane do marki i klientów.


*tylko komputery PC

Przechowywanie i udostępnianie plików

Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi osobisty magazyn w chmurze o pojemności 1 TB — dostępny z dowolnego miejsca. Łatwo udostępniaj dokumenty innym osobom w organizacji i spoza niej oraz określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.


Pakiet Office na komputerach, tabletach i telefonach


Korzystaj z pełnego, zainstalowanego środowiska pakietu Office na komputerach PC, Mac, tabletach iPad®, tabletach z systemem Windows lub Android™ oraz większości urządzeń przenośnych. Każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) i 5 telefonach.


Aplikacje Office Online

Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.Wszystkie plany usługi Office 365 dla firm zapewniają szereg korzyści:


Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu (gwarantowane) na podstawie umowy SLA obejmującej gwarancję finansową.

Nowatorskie metody zapewniania bezpieczeństwa z pięcioma warstwami zabezpieczeń i aktywnym monitorowaniem zapewniają ochronę danych klientów.
Twoje dane należą do Ciebie. Chronimy je i zapewniamy poufność informacji.
Wdrażanie usługi Office 365 w Twojej firmie i zarządzanie nią bez wymaganej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Możesz dodawać i usuwać użytkowników w ciągu kilku minut.
Nie trzeba płacić za uaktualnienia wersji — aktualizacje są uwzględnione w subskrypcji. Nowe funkcje są regularnie przekazywane klientom usługi Office 365.
Zarządzanie poświadczeniami i uprawnieniami użytkowników. Logowanie jednokrotne i synchronizacja z usługą Active Directory.

Pomoc ze strony firmy Microsoft zapewnia odpowiedzi na pytania telefonicznie i w trybie online, zasoby z instrukcjami oraz łączność z innymi klientami korzystającymi z usługi Office 365 w celu rozwiązywania problemów z instalacją i uzyskiwania szybkich poprawek. 

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Dodaj nowy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Ilona13.04.2021

Dzięki temu mam stały dostęp do plików, firmowych dokumentów i mam wszystko pod ręką.

Ocena tego użytkownika:

5 na 5

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty