Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W

Amplitunery

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W

4951035061138, RCDM41DABSPEK

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: produkt tymczasowo niedostępny
1 799,00 PLN

Produkt chwilowo niedostępny Produkt chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W

ikona

Denon D-M41: wspaniały dźwięk i prostota

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W składa się z odtwarzacza RCD-M41 CD oraz dopasowanych do niego głośników SC-M41, a jego prototypem jest niezwykle popularny i wielokrotnie nagradzany zestaw D-M40. Inżynierowie firmy Denon całkowicie go przeprojektowali, począwszy od wyglądu przez konkretne funkcjonalności aż po układy audio, w efekcie oferując jeszcze większą wydajność i jakość produktu. Nowy obwód wzmacniacza zapewnia 2x30W, więc odtwarzacz RCD-M41 ma dostarczone dość mocy, aby napędzać dopasowane do kompletu głośniki SC-M41 lub inne popularne rozwiązania (odbiornik CD można również kupić osobno), a także aby zasilić sekcję wzmacniacza słuchawkowego stworzoną dla tych, którzy preferują bardziej osobiste odsłuchy.

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W frontem na regale
ikona

Bluetooth

Technologia Bluetooth została zintegrowana, aby umożliwić natychmiastową łączność bezprzewodową ze smartfonami, tabletami i komputerami, w ramach zwiększenia możliwości wyboru źródła dźwięku. Wprowadzono ją w celu zapewnienia optymalnej elastyczności dla urządzenia. Układy Bluetooth zostały zaprojektowane w komplecie z włącznikiem/wyłącznikiem, oferując możliwość utworzenia wygodnego połączenia bezprzewodowego, gdyby zaistniała taka potrzeba. Dodatkowo w aplitunerze Denon RCDM41DABSPEK 2x30W wzmocniono dźwięk płynący z innych źródeł, takich jak CD, DAB/DAB+ (model selektywny), FM i innych sygnałów cyfrowych, gdy w danej chwili moduł Bluetooth nie jest używany.

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W frontem
ikona

Analogowy układ wzmacniający

Wszystkie te opcje są elementem specjalnego pakietu usprawnień dźwięku, stworzonego, aby aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W znacznie wyróżniał się na tle konkurencji. Udoskonalenia sięgają nawet bazowych rozwiązań produktu, jak na przykład stworzenie nowego i dyskretnego, analogowego układu wzmacniającego, którego zadaniem jest zapewnienie większej przejrzystości i czystości dźwięku, zbudowanego zgodnie z filozofią „Simple and Straight” firmy Denon. Konstrukcja obwodu jest prosta, ze skróconymi ścieżkami sygnału, aby uniknąć tworzenia się dodatkowych zakłóceń. Jest to część projektu Triple Noise Reduction Design firmy Denon, który obejmuje również staranną separację obwodów analogowych i cyfrowych oraz uziemienie sygnału precyzyjnego. Ponadto zniekształcenia płynące z selektora sygnału wejściowego, regulacji głośności i wzmacniacza zostały zniwelowane w celu zapewnienia jak najczystszych dźwięków.

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W tył
ikona

Cyfrowe wejścia optyczne

Oprócz wejścia Bluetooth, wbudowanego odtwarzacza CD i radia FM (FM/DAB+ w wersji RCD-M41DAB), dostępne są też dodatkowo dwa cyfrowe wejścia optyczne dla zewnętrznych źródeł, takich jak na przykład dźwięk płynący bezpośrednio z telewizora. Przetworniki Hi-Res 192kHz/24bit obsługują wszystkie dostępne źródła cyfrowe. Zastosowano wysokiej jakości terminale głośnikowe, dodatkowo z wyjściem przedwzmacniacza dla subwoofera (pre-out), a sam aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W wyposażono dodatkowo w pilota, do zdalnego sterowania całym systemem. Jego wygląd został odświeżony i zmieniony tak, aby pasował do industrialnego wzornictwa flagowych produktów hi-fi Nowej Generacji marki Denon. W tym samym czasie głośniki podstawkowe SC-M41 proponowane do zestawu, również zostały ulepszone dzięki specjalnemu programowi Denon European Sound Tuning, w taki sposób, aby jak najlepiej mogły wykorzystywać potencjał dołączonego do zestawu odtwarzacza CD.

Aplituner Denon RCDM41DABSPEK 2x30W frontem i pilot

Dane techniczne

Specyfikacja

Typ produktu
towar
Producent
Denon
Moc
30 W
Liczba kanałów
2.1
Łączność bezprzewodowa
Bluetooth
Złącza
wejście analogowe, wyjście na subwoofer
Moc muzyczna
60 W
Moc znamionowa
60 W
Obsługiwane formaty audio
CD , CD-R/RW , MP3 , WMA
Radio
AM, FM
Funkcje
przewodowe lub bezprzewodowe odtwarzanie muzyki
Kolor
Srebrny
Wysokość
115 mm
Szerokość
210 mm
Głębokość
309 mm
Waga
4 kg
Zasilanie
AC 230 V, 50/60Hz
Gwarancja
24 miesiące
Dodatkowe informacje
konstrukcja obwodów elektronicznych „Simple & Straight”

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty