Telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021)

Telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021)

Telewizory

4 489,00 PLN 3 899,00 PLN
Kup teraz

Telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021)

8806092092242, QE65Q77AATXXH

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
4 489,00 PLN 3 899,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021)
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021)

ikona

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K. Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI w telewizorze Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED niezwykle precyzyjnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.*

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.


Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) widok od góry na wizualizację procesora
ikona

Głębia kolorów dzięki zastosowaniu dwóch barw podświetlenia LED

Dual LED. Innowacyjna technologia podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dopasowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności.

Kinowa jakość głębi kontrastu - Quantum HDR. Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i barwami w Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR.

Szeroki Kąt Widzenia. Komfortowe oglądanie obrazu pod kątem podczas seansów kinowych czy relacji sportowych w większym gronie. Już nie musisz siedzieć prostopadle do telewizora żeby cieszyć się oglądana treścią.

*100% Natężenie Kolorów odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
** Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.


Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) widok od przodu na ekran wizualizacja natężenia kolorów
ikona

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite. Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wbudowany w telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń.
Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni. Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz doświadczać doskonałego brzmienia. Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojej przestrzeni.
Aktywny Wzmaciacz Głosu. Nie daj sobie przeszkodzić, usłysz każde słowo. Kiedy w otoczeniu TV pojawią się zakłócenia, nie musisz zwiększać głośności, aby usłyszeć dialogi. Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Funkcja wychwyci niepożądane dźwięki, takie jak pracujący mixer czy odkurzacz, i automatycznie wzmocni dźwięk dialogów w oglądanym materiale.

Telewizor Samsung Q70A 85 QE85Q70AATXXH QLED 4K Smart TV (2021) wizualizacja rozchodzącego się dźwięku z głośników
ikona

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora.

Q-Symphony. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów.


Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) widok pod kątem na telewizor i soundbar wizualizacja rochodzących się fal dźwiękowych
ikona

Smukły i elegancki design

Smukła i elegancka obudowa sprawia, że telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED harmonijnie wtapia się w otoczenie. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu.

*Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.


Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) widok na bok
ikona

Wyjątkowa poprawa ruchu do 120Hz w 4K.

Zawansowany Upłynniacz Ruchu+. Ciesz się niezwykle płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu na telewizorze Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED, a gdy sam stajesz na polu walki - pokonuj wszystkich przeciwników, bez względu na to, jak bardzo są szybcy. Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K, możesz cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce - bez względu na to, czy jesteś widzem, czy graczem.

Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) porównanie odświeżania ekranu na telewizorze samsung z konwencjonalną matrycą
ikona

Większy komfort gry

Ultra Szeroki Widok w Grach i Panel Gracza. Podręczny Panel Gracza w Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED pozwoli Ci na błyskawiczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga oraz wygodną zmianę ustawień funkcji dla graczy bez opuszczania gry. Lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu. Zobacz więcej i doświadczaj bardziej swoich ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

Pełna kontrola i płynna rozgrywka bez opóźnień. Wciągnij się w rozrywkę i zapomnij o technicznych przeszkodach, które mogłyby stanąć na Twojej drodze na podium. Funkcja FreeSync Premium Pro odpowiada za zwiększoną płynności animacji, a także redukcję zacinania się i szarpania obrazu. Automatyczny Tryb Gry zapewni Ci prawie niezauważalne opóźnienia i niemal natychmiastową reakcję na każdy ruch, a Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi Ci kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowych słuchawek i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś zawsze miał przewagę nad przeciwnikiem.

* UltraSzeroki Widok jest dostępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji ultra szerokiego widoku. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać użycia urządzenia zewnętrznego. * Funkcja niedostępna dla modelu Q60A 32".


Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) widok na ekran telewizora z przedstawionym interfejsem gry konsolowej
ikona

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TV. Zamień swój salon w domowe biuro lub salę lekcyjną. Skorzystaj z bezprzewodowego połączenia ze swoim komputerem, laptopem lub telefonem i ciesz się możliwością pracy zdalnej przed telewizorem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

Multi View. Teraz możesz korzystać z dwóch urządzeń jednocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED i doświadczaj na jednym ekranie wszystkiego, co najlepsze. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem a telewizorem.

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.
*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.


Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) widok pod kątem na telewizor wiszący na ścianie
ikona

Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl. Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor Samsung Q77A 65" QE65Q77AAT QLED nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Wystarczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.


Telewizor Samsung Q77A 65 QE65Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) widok na telewizor połączony ze smartfonem

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Samsung
Smart TV
Tak
Wi-Fi
Tak
Kolor
Czarny
Przekątna
65"
Rozdzielczość nominalna
3840 x 2160 px
Proporcje obrazu
16:9
Standard rozdzielczości
Ultra HD 4K
Zakrzywiony ekran
Nie
Obsługa obrazu 3D
Nie
PIP [Obraz w obrazie]
Nie
Częstotliwość odświeżania (rzeczywista / wirtualna)
120 Hz
Czas reakcji
Brak danych
Jasność
Brak danych
Technologia podświetlania
QLED
Złącza
CI+ , Cyfrowe wyjście audio [optyczne] , HDMI , RJ-45 (Ethernet) , USB
Ilość złącz USB
2
Ilość złącz HDMI
4
Złącze PC
Brak
Ilość złącz komponentowych
Brak
Złącze antenowe
Tak
Głośniki
20W
Montaż na ścianie
VESA 400x300
Szerokość
1451.7 mm
Wysokość
897.8 mm
Głębokość
285.6 mm
Waga netto
23.80 kg
Gwarancja
24 miesięcy

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty