Smartwatch Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49 mm tytan + opaska Trail żółty/beż M/L

Smartwatch Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49 mm tytan + opaska Trail żółty/beż M/L

Smartwatche

Smartwatch Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49 mm tytan + opaska Trail żółty/beż M/L

0194253425724, MQFU3WB/A

  • Wbudowana pamięć: 32 GB
  • System operacyjny: watchOS 8
  • Wodoszczelność: Tak
  • Mikrofon: Tak
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: produkt tymczasowo niedostępny
3 734,00 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Smartwatch Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49 mm tytan + opaska Trail żółty/beż M/L
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A GPS + Cellular 49 mm tytan + opaska Trail żółty/beż M/L

ikona

Ze wszech miar twardziel

Tworząc sportowy zegarek nie do zdarcia, zadbaliśmy o każdy szczegół. W smartwatchu Apple Watch Ultra MQFU3WB/A użyliśmy tytanu, bo zapewnia optymalną wagę, twardość i odporność na korozję. Podwyższyliśmy brzegi nowej koperty i teraz obejmują szafirowe szkło w taki sposób, żeby chronić jego krawędzie przed uderzeniami. Powiększyliśmy nawet pokrętło Digital Crown i podnieśliśmy przycisk boczny, żeby można było łatwo ich używać w rękawiczkach.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na smartwatcha od boku
ikona

Największy i najjaśniejszy wyświetlacz w historii Apple Watch

W pełnym słońcu? Żaden problem dzięki smartwatchu Apple Watch Ultra MQFU3WB/A. Niegasnący wyświetlacz Retina ma 2000 nitów i jest dwa razy jaśniejszy niż we wcześniejszych modelach naszego zegarka. A większy ekran z łatwością pomieści parametry treningowe i rozbudowane tarcze. Tarcza Przewodnik z Trybem nocnym. Opracowaną specjalnie dla Apple Watch Ultra tarczę Przewodnik wypełnia zegar, który można przełączyć na kompas z bieżącym wskazaniem. Umieścisz na niej aż osiem komplikacji. A kiedy w słabym świetle przekręcisz Digital Crown, aktywując Tryb nocny, tarcza rozżarzy się intensywną czerwienią.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na smartwatch z włączonym trybem nocnym i tarczą Przewodnik
ikona

Żadnej czynności się nie boi

Nowy przycisk czynności pozwala sterować wieloma funkcjami. Jest programowalny, dlatego możesz go użyć do monitorowania treningu, oznaczania punktów trasy w apce Kompas czy podczas nurkowania. Jeśli Ty dasz radę, to smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A także.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na smartwatch od boku
ikona

Wędruj, biegaj, nurkuj. Są na to paski

Tworząc niezawodny smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A dla wielu wymagających dyscyplin sportowych, musieliśmy myśleć niekonwencjonalnie. A wyspecjalizowane paski do aktywności w terenie, treningów wytrzymałościowych oraz sportów wodnych są tego najlepszym dowodem.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na dwa smartwatche od boku i jeden od frontu
ikona

Wygraj ze sobą

Nieważne, na jakim dystansie i w jakiej dyscyplinie testujesz granice swoich fizycznych możliwości. Dla nas jesteś kimś wyjątkowym. A smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A to wyjątkowy partner dla takich jak Ty. Każda aktywność fizyczna z Apple Watch Ultra na nadgarstku będzie czystą przyjemnością.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na biegnącego mężczyznę ze smartwatchem na nadgarstku
ikona

W liczbach siła

Żeby się rozwijać, musisz dokładnie wiedzieć, co robisz dobrze, a co źle. Ulepszona apka Trening z nowymi wskaźnikami i widokami dostarczy wszelkich potrzebnych informacji. Powiększony ekran smartwatcha Apple Watch Ultra MQFU3WB/A wyświetli do sześciu parametrów naraz. A Tobie pozostanie bić rekordy.

Strefy tętna. Rzuć okiem, jak intensywnie ćwiczysz. Strefy treningowe są obliczane automatycznie i personalizowane na podstawie Twoich danych zdrowotnych. Można je też tworzyć ręcznie. Analiza biegu. Dodaj do widoków długość kroku, czas kontaktu z podłożem i oscylację pionową, żeby poznać swoją wydajność w biegu. Moc w biegu. Obliczany na bieżąco wskaźnik Twojego wysiłku pomaga równomiernie rozłożyć siły na cały trening.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na trzy smartwatche od frontu
ikona

Ten GPS przeciera szlaki

Skuteczność nawigacji jest kluczowa, jeśli chcesz otrzymywać możliwie najwierniejsze parametry ze swoich treningów w mieście czy w terenie. Dlatego smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A wyposażono w nowy, precyzyjny GPS o podwójnej częstotliwości, działający ze zdumiewającą dokładnością nawet w bardzo trudnych lokalizacjach.

GPS na każdy teren. W większości sytuacji tradycyjny system GPS obsługujący tylko jedną częstotliwość L1 sprawdza się znakomicie. Ale co wtedy, gdy wysokie budynki, drzewa czy gęste listowie blokują sygnał z satelity? Nowszy system z obsługą pasma L5 umożliwia zaawansowane jego przetwarzanie, eliminując wiele błędów. A to zapewnia spójny sygnał nawet w gęstej zabudowie miejskiej.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na mężczyznę ze smartwatchem na nadgarstku
ikona

Dwie częstotliwości. Jeden dokładny pomiar

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A mieści dwa systemy GPS – L1 i L5 – w nowo zaprojektowanej antenie. Daje to niesamowitą energooszczędność i większy zasięg. A połączone odczyty dwóch częstotliwości dostarczają dokładnych danych lokalizacyjnych do wyznaczania trasy oraz obliczania dystansu i tempa.

Ekstremalnie precyzyjny GPS na terenach gęsto zabudowanych. Obsługujący dwie częstotliwości system nie działa sam. Współpraca z apką Mapy Apple pozwala mu użyć danych o drogach, trasach rowerowych i szlakach turystycznych dla dokładniejszej lokalizacji. Precyzję pomiarów zwiększają nowe modele satelitów. A zaawansowany algorytm optymalnie wykorzystuje dostępne sygnały.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na biegnącą kobietę ze smartwatchem na nadgarstku
ikona

Wyżej. Dalej. Tam i z powrotem

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A powstał z myślą o ekstremalnych środowiskach, wysokościach i temperaturach. To więcej niż niezawodne narzędzie. To partner, na którym możesz zawsze polegać. Apple Watch Ultra będzie Ci towarzyszył w każdej sytuacji. Z nim wszystko stanie się znacznie prostsze.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na smartwatch pod skosem na nadgarstku
ikona

Syrena alarmowa. 86 decybeli wołania o pomoc

Jeśli się zgubisz, zranisz lub będziesz potrzebować pomocy z innego powodu, przytrzymaj przycisk czynności w smartwatchu Apple Watch Ultra MQFU3WB/A. Aktywujesz wtedy słyszalną na 180 metrów syrenę alarmową. Z Apple Watch Ultra możesz czuć się bezpiecznie.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na smartwatch od boku
ikona

Doskonale wyposażony komputer do nurkowania

Wspólnie z Huish Outdoors, ekspertami w dziedzinie podwodnych innowacji, Apple opracowało apkę Oceanic+. Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A zmienia się z nią w prawdziwy komputer nurkowy*. W tej apce znajdziesz wszystko, czego potrzeba do rekreacyjnego nurkowania z akwalungiem lub na bezdechu do głębokości 40 metrów. A do tego jest ona niezwykle prosta w obsłudze.

*Do korzystania z Oceanic+ wymagana jest subskrypcja. Aplikacja jest dostępna w App Store. Zawsze przestrzegaj protokołów nurkowania, nurkuj z drugą osobą i miej przy sobie zapasowe urządzenie.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na smartwatch od frontu na nadgarstku
ikona

Przejrzystsze pomiary

Na większości komputerów nurkowych trzeba przeklikać się przez długi ciąg opcji, żeby zobaczyć potrzebne dane. W smartwatchu Apple Watch Ultra MQFU3WB/A do wyświetlenia dodatkowych ekranów wystarczy przekręcenie Digital Crown. Łatwo odczytasz złożone informacje na dużym, jasnym wyświetlaczu, bo są oznaczone różnymi kolorami.

Dane z nurkowania. Z morza do chmury. Wszystkie dane z nurkowania, w tym określone na podstawie GPS punkty zanurzenia i wynurzenia, otrzymasz od razu na powierzchni wody. Są one automatycznie synchronizowane z Twoim iPhonem i chmurą. Możesz także zobaczyć podsumowanie swojego profilu nurkowania oraz zajrzeć do logbooka, żeby sprawdzić wcześniejsze zanurzenia lub udostępnić swoje wyczyny rodzinie i znajomym.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na trzy smartwatche obok siebie widoczne od frontu
ikona

Głębia innowacji

Aplikacja Głębokość korzysta z nowego głębokościomierza i doskonale nadaje się do snorkelingu oraz innych rekreacyjnych aktywności pod wodą. Pozwala sprawdzić godzinę, aktualną głębokość, temperaturę wody, czas spędzony pod powierzchnią lub osiągniętą głębokość maksymalną. I może uruchamiać się automatycznie w momencie zanurzenia na smartwatchu Apple Watch Ultra MQFU3WB/A.

Przycisk czynności. Przygotowanie, ustawienie, zanurzenie. Obsługa zegarka w wodzie będzie prostsza, jeśli zaprogramujesz przycisk czynności tak, żeby uruchamiał apkę Głębokość lub kompas do nawigacji podczas nurkowania z apką Oceanic+.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na smartwatch od frontu z włączoną aplikacją Głębokość
ikona

Więcej powodów, dla których pokochasz Apple Watch

Ma funkcje które pomagają dbać o zdrowie, troszczą się o Twoje bezpieczeństwo i pozwalają być w kontakcie. Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A, który przesuwa granice, świetnie sprawdza się też na co dzień.

Przedstawiamy monitorowanie temperatury. Nowy, innowacyjny czujnik temperatury* umożliwia wnikliwą analizę zdrowia kobiet oraz zaawansowane śledzenie cyklu**. Rejestruje nocne zmiany temperatury, które możesz przeglądać w apce Zdrowie. Śledzenie snu. Monitoruj swój odpoczynek. Sprawdź, ile trwały fazy REM, bazowa i głęboka. I zobacz, czy i kiedy coś Cię wybudzało. EKG. Apka EKG może rejestrować puls i rytm pracy serca za pomocą czujnika wykorzystującego impulsy elektryczne, a następnie sprawdzać zapisy pod kątem migotania przedsionków, będącego formą arytmii***. Powiadomienia o zdrowiu serca. Otrzymuj powiadomienia o nietypowo wysokim lub niskim tętnie oraz zaburzeniach rytmu serca****. Natlenienie krwi. Odczytuj dane o nasyceniu krwi tlenem, będące ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia*****. Oto Wykrywanie wypadków. Połączyliśmy działanie innowacyjnych czujników i algorytmów samouczenia maszyn. Teraz, współpracując ze sobą, są w stanie wykryć poważne zderzenie samochodowe i automatycznie połączyć się ze służbami ratowniczymi******. Dodatkowo Apple Watch Ultra przekazuje dyspozytorom Twoje położenie i powiadamia kontakty alarmowe. Wykrywanie upadku. Bez względu na to, czy jesteś w domu czy na wyprawie, jeśli po wykryciu upadku nie reagujesz, zegarek automatycznie nawiąże połączenie ze służbami ratowniczymi******. Alarmowe SOS. Jeśli naciśniesz i przytrzymasz przycisk boczny, nawiążesz połączenie ze służbami ratowniczymi, które otrzymają jednocześnie dane Twojej lokalizacji******. Przez określony czas Twoje kontakty alarmowe będą otrzymywać powiadomienia o zmianie Twojego położenia.

*Funkcja monitorowania temperatury nie jest wyrobem medycznym i nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia ani do innych celów medycznych. **Aplikacja Śledzenie cyklu nie powinna służyć jako metoda antykoncepcji. Danych z aplikacji Śledzenie cyklu nie należy używać do diagnozowania stanu zdrowia. ***Aplikacja EKG jest dostępna w zegarku Apple Watch Series 4 i nowszych modelach (z wyjątkiem Apple Watch SE) z najnowszą wersją systemu iOS i watchOS. Szczegółowe informacje o zgodności można znaleźć na stronie apple.com/pl/watch. Apka EKG nie jest przeznaczona dla osób w wieku poniżej 22 lat. Apple Watch z aplikacją EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego. ****Funkcja powiadomień o arytmii wymaga najnowszej wersji systemów watchOS i iOS. Funkcja nie jest przeznaczona dla osób, które nie ukończyły 22 lat, ani dla osób, u których rozpoznano migotanie przedsionków. *****Pomiary wykonywane przez apkę Tlen we krwi nie są przeznaczone do zastosowań medycznych, w tym do samodiagnozy lub konsultacji lekarskiej, i mają w zamierzeniu służyć wyłącznie celom związanym z dbaniem o ogólną kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. ******Funkcja Alarmowe SOS wymaga połączenia z siecią komórkową lub połączenia telefonicznego przez Wi-Fi za pośrednictwem Apple Watch lub znajdującego się w pobliżu iPhone'a.

Smartwatch Apple Watch Ultra MQFU3WB/A widok na połowę ekranu smartwatcha od przodu

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Apple
Rodzaj wyświetlacza
Niegasnący wyświetlacz Retina
Rodzaj SIM
e-SIM
Wbudowana pamięć
32 GB
Czytnik kart pamięci
Nie
System operacyjny
watchOS 8
Komunikacja
Bluetooth , 4G
Pulsoksymetr
Nie
Wodoszczelność
Tak
Funkcje
Czujnik EKG , wykrywanie upadku
Mikrofon
Tak
Transmisja danych
Tak
Wbudowane czujniki
czujnik EKG, czujnik tętna
Wysokość koperty
49 mm
Szerokość koperty
44mm
Grubość koperty
14,4 mm
Kolor
Żółto-beżowy
Waga
61,3 g
Gwarancja
12 miesięcy
Informacje dodatkowe
Szybka wyświetlacza ze szkła szafirowego

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty