Nie znaleziono produktów

Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Lokalizator może okazać się bardzo przydatnym narzędziem. Możemy go wykorzystać w wielu przypadkach i zwiększyć bezpieczeństwo naszych samochodów, rowerów czy kluczy do domu. W niektórych przypadkach lokalizatory można przyczepić do obroży naszego pupila lub plecaka dziecka. Dzięki temu będziemy mogli w wymagających tego momentach sprawdzić gdzie jest nasza pociecha lub zwierzak. W naszym sklepie internetowym Vobis.pl można znaleźć różnego rodzaju lokalizatory, które służą do zamontowania w samochodzie oraz takie w formie breloka. 

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, lokalizatory można umieszczać wszędzie. Zmieszczą się w torebce, plecaku, a nawet w kieszeni. Zastosowana w nich nowoczesna technologia umożliwia śledzenie urządzeń z każdego miejsca na ziemii, dzięki połączeniu z telefonem lub komputerem. Niektóre lokalizatory informują o zagrożeniach i miejscu znajdowania się naszej własności poprzez maila lub sms - a. Dzięki temu cały czas możemy mieć sytuację pod kontrolą. 

Lokalizatory do samochodu 

Nowoczesne lokalizatory do samochodów cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród osób, które mają droższe auta. Najczęściej złodzieje interesują się właśnie takimi samochodami. Jednak lokalizator jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców. Posiadacze aut służbowych często decydują się na tego typu możliwość. W ostatnim czasie coraz większa liczba osób wyposaża się w lokalizatory GPS. Pozwala to na szybkie zlokalizowanie skradzionego auta lub informowanie o nieautoryzowanym uruchomieniu silnika. Pomoże to w szybkim tempie odzyskać swoją własność. Z pewnością są na to wyraźnie większe szanse, gdy dysponujemy tego typu narzędziem do monitorowania. 

Lokalizator GPS jest urządzeniem, które w zależności od stopnia zaawansowania może pełnić różne funkcje. Jedną z nich jest wskazywanie trasy. Przyda się on również w sytuacji, gdy zaparkujemy gdzieś samochód i nie możemy sobie przypomnieć gdzie. Przy wyborze lokalizatora powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które pomogą wybrać nam najlepsze urządzenie, spełniające nasze wymagania. 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lokalizatora? 

Dobrze jest zwrócić uwagę na rozmiar urządzenia. Jeśli będzie niewielkich rozmiarów, bez problemu możemy umieścić je w niewidocznym miejscu. Dodatkowo bardziej nowoczesne sprzęty pozwalają na połączenie i zalogowanie się na platformie do śledzenia  pojazdu z dowolnego urządzenia mobilnego. Pozwoli to na szybkie i skuteczne namierzenie swojego samochodu. Trzeba też pamiętać o dokładności sprzętu. Im dokładniejsze położenie, tym lepiej, łatwiej i szybciej będzie znaleźć zagubione auto. Co więcej - żywotność baterii. Dobrze jest zaopatrzyć się w sprzęt posiadający system oszczędzania energii, który umożliwia wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania akumulatora. Niektóre, bardziej zaawansowane lokalizatory oferują monitorowanie aktualnego stanu pojazdu - obrotów, prędkości, spalania paliwa i tras wybieranych przez kierowcę. W dużym stopniu ogranicza to koszty związane z transportem, zwiększa bezpieczeństwo. Powinniśmy również na samym początku określić ile jesteśmy w stanie wydać na nasz lokalizator. Ceny bardziej profesjonalnych nadajników mogą wahać się od 150 do 500 złotych. Wiele z nich charakteryzuje się wieloma technologiami zabezpieczającymi przed demontażem oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, negatywnie wpływającymi na jego powierzchnię. Dostępne są również modele z mikrofonem, dzięki któremu jesteśmy w stanie odsłuchać to, co dzieje się aktualnie wewnątrz auta. Jest to szczególnie ważna opcja w samochodach służbowych i pracowniczych, kiedy chcemy mieć nad tym kontrolę.

Jednym z polecanych przez użytkowników trackerów jest GPS G1000 Xblitz, który dostępny jest w naszym sklepie. Posiada on kompaktowe wymiary oraz szeroki wachlarz możliwości użycia. Ma ono funkcję zapamiętywania ostatniej lokalizacji po zaniku sygnału. Można je wykorzystać również jako podsłuch, ponieważ ma wbudowany mikrofon i możemy na nie dzwonić, dzięki możliwości włożenia karty SIM. W łatwy sposób możemy zaprogramować bezpieczny obszar. Jeśli zostanie on przekroczony zostanie wysłane powiadomienie oraz aktualne położenie. Posiada on także czujnik wstrząsów – funkcja pozwalająca na otrzymywanie informacji o wstrząsach urządzenia. Po aktywacji funkcji czujnika wstrząsów lokalizator będzie informował smsami „administratora” o wykrytych wstrząsach. 

Lokalizatory kieszonkowe 

Małe lokalizatory są przeznaczone głównie do sytuacji, kiedy chcemy dyskretnie monitorować nasz sprzęt, samochód czy rower. Przyda on się także w sytuacji, gdy chcemy mieć pod kontrolą miejsce przebywania naszego dziecka lub zwierzaka. Możemy go w prosty sposób przymocować do plecaka, kluczy czy obroży. Jest on ledwo zauważalny, ale niezwykle przydatny w sytuacjach, kiedy nasze dziecko znajduje się poza domem. Dzięki przenośnemu mini lokalizatorowi GPS możesz łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa. Uruchomienie lokalizatora GPS zajmuje kilka sekund i jest niezwykle proste nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Kieszonkowe lokalizatory informują użytkownika za pomocą maila lub SMS o położeniu śledzonego przedmiotu. 

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty