Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny

Oczyszczacze powietrza

179,00 PLN
Kup teraz

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny

5905279174900, KJ5F

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
179,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny

ikona

CADR

Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego samochodu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do wnętrza alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog. Dlatego tak ważne jest używanie dodatkowych oczyszczaczy jak np.: oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny. Wskaźnik CADR informuje nas o możliwości dostarczenia czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate). Zalecana wielkość pomieszczenia dla oczyszczacza powietrza jest pochodną wyniku testu CADR. Im częściej powietrze w ciągu godziny jest filtrowane, tym jest lepiej oczyszczone. W przypadku normalnego poziomu zanieczyszczenia wystarczy trzykrotna wymiana powietrza w pomieszczeniu (cała objętość powietrza w pomieszczeniu musi być trzykrotne filtrowana).W przypadku alergików zalecamy pięciokrotną cyrkulację powietrza. Im wyższe ustawienie prędkości pracy oczyszczacza powietrza, tym więcej razy powietrze będzie wymienione w ciągu godziny.

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny oczyszczanie powietrza w samochodzie
ikona

Ochrona przed smogiem

Lotne Związki Organiczne. Źródłem lotnych związków organicznych (LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu wewnątrz pomieszczeń są bakterie, pleśnie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne, a także środki czyszczące i pochodne spalania. Najczęściej spotykane objawy nadmiernej ilości zanieczyszczeń to bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, podrażnienie dróg oddechowych i reakcje nadwrażliwości. Oczyszczacze powietrza mają za zadanie pozbyć się ich z naszego otoczenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod filtrowania w oczyszczaczu powietrza TCL KJ5F czarnym tj. wysokiej klasy filtr HEPA ,gwarantujemy usunięcie szkodliwych cząstek w 99,5%.Cząstki stałe - PM. Cząstki stałe obecne w powietrzu dzielimy wg rozmiaru (ich rozmiar jest określany w mikrometrach (μm): DUŻE cząstki: PM 10 - kurz, pyłki, zarodniki pleśni; ŚREDNIE cząstki: PM 2,5 - drobny pył, duże zarodniki i inne zanieczyszczenia organiczne; MAŁE cząstki: PM 1,0 i mniejsze - Bardzo drobny pył, cząstki spalin, nanocząsteczki, bakterie, wirusy i małe zarodniki.

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny czynniki zanieczyszczające powietrze
ikona

Technologia TCL

Technologia Apollo: to opracowana przez specjalistów ultranowoczesna i automatyczna technologia zapewniająca wyjątkową dokładność i wydajność. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i skutecznie oczyszcza z nich powietrze, automatycznie dobierając właściwy program.Czujnik PM - oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny został wyposażony w wyjątkowo dokładny czujnik porównywalny do profesjonalnych urządzeń laboratoryjnychFunkcja AUTO - inteligentne oczyszczacze samodzielnie dobierające rodzaj programu i stopień natężenia pracy z jakim powinno pracować aby skutecznie i w jak najkrótszym czasie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu. Wskaźnik LED - precyzyjne czujniki stale monitorujące jakość filtrowanego powietrza, w zależności od wersji modelu pokazujące aktualną jakość w formie sygnałów kolorystycznych jakości powietrza lub w formie wyświetlacza ciekłokrystalicznegoWieloetapowa filtracja: skutecznie oczyszcza powietrze usuwając do 99,95% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń oraz do 99,99% bakterii i wirusów.W skład zestawu wchodzi: • Filtr HEPA - Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5.

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny filtr

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
TCL
Technologia oczyszczania
Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h]
8
Filtracja powietrza
Tak
Nawilżanie powietrza
Nie
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Sterowanie zdalne
Nie
Filtry
HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²]
12
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
425x215x630 mm
Waga
0,8 kg
Kolor
czarny

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty