Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20

Zraszacze

104,40 PLN
Kup teraz

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20

4078500047999, 967976201

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
104,40 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20

ikona

Precyzyjne i równomierne nawadnianie niewielkich trawników

Ze zraszaczem wahadłowym Aqua S od GARDENA wykorzystasz każdą chwilę lata. Zraszacz zapewnia trawnikowi i innym roślinom równomierne i precyzyjne nawadnianie bez tworzenia kałuż. Aqua S przeznaczony jest do obszarów o powierzchni od 90 do 220 m² i ustawia się go błyskawicznie. Wystarczy umieścić go na trawniku i za pomocą suwaka wybrać zakres z przedziału od 7 do 17 metrów. Szerokość zraszania przez Aqua S wynosi maks. 13 metrów. Po podłączeniu węża można włączyć wodę - rośliny zostaną niezawodnie podlane. Korzyści odniosą nie tylko rośliny, ale i Ty: możesz ten czas poświęcić na inne rzeczy. Wytrzymałe tworzywo z metalowymi elementami zapewnia zraszaczowi stabilność. Warto przy tym zauważyć, że Aqua S jest odporny na mróz i promienie UV, co oznacza, że nie trzeba go za każdym razem chować po użyciu. Gwarancja producenta obejmująca 5 lat świadczy o najwyższej jakości, podobnie jak oznaczenie Made in Germany. Równie proste jak użytkowanie jest czyszczenie Aqua S. Przyłącze wodne ma wbudowany filtr metalowy, który łatwo wyjmuje się po obróceniu przyłącza. Dla oczyszczenia wystarczy włożyć go pod bieżącą wodę. Jeżeli na dyszach zgromadzi się kamień, należy posłużyć się załączoną igłą: znajduje się ona z drugiej strony zraszacza, w nakrętce. Za jej pomocą można szybko odblokować dysze.

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 podczas uzycia
ikona

Zawsze ładnie i równomiernie

Dysze zraszacza wahadłowego Aqua S zapewniają równomierne i bardzo precyzyjne nawadnianie trawnika o wielkości od 90 do 220 m². Takie nawadnianie zapobiega także tworzeniu kałuż. Zadbaj w pełni o swój trawnik, aby zawsze prezentował się wspaniale, z urządzeniami marki Gardena!

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 urządzenie bokiem, zbliżenie
ikona

Dziecinne proste

Ręczne zmontowanie zraszacza wahadłowego Gardena Aqua S i podłączenie węża wymaga jedynie kilku czynności. Za pomocą suwaka ustaw zasięg (7-17 metrów) oraz sposób nawadniania. Zamiast podlewania całości terenu, możesz nawadniać go tylko po jednej stronie (prawej lub lewej). Szerokość zraszania wynosi maksymalnie 13 metrów.

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 widok od góry
ikona

Czysty jak łza

Przyłącze wodne Gardena Aqua S ma nierdzewny filtr metalowy, zapobiegający przedostawaniu się cząsteczek zanieczyszczeń do wnętrza zraszacza wahadłowego. Filtr można wyjąć i łatwo oczyścić pod bieżącą wodą. Do usuwania kamienia gromadzącego się w dyszach służy igła znajdująca się w nakrętce zraszacza.

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 montaż

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Gardena
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne
Kolor
czarny
Regulacja strumienia
Tak
Liczba strumieni
16
Dodatkowe informacje
Maks. zraszana powierzchnia 220 m²
Zasięg 7 m - 17 m
Gwarancja
60 miesięcy

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty