Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20

Zraszacze

129,00 PLN
Kup teraz

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20

4078500048057, 967976501

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
129,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20

ikona

Precyzyjne, równomierne i uniwersalne nawadnianie rabat kwiatowych i grządek.

Zraszacz wahadłowy AquaZoom compact od GARDENA oszczędzi Ci sporo wysiłku przy podlewaniu warzyw i rabat kwiatowych i zapewni wolny czas. A przy tym równomierne nawadnianie przez ten zraszacz wahadłowy sprawi, że rośliny i warzywa będą piękne i dorodne. Precyzyjne dysze zapobiegają tworzeniu kałuż. Wykorzystaj każdą chwilę lata. Zraszacz ma okrągłą podstawę, dzięki której zachowuje stabilność. Dzięki temu można go wygodnie ustawić pośród grządek i rabat, aby nawadniał rośliny wokoło. Model AquaZoom compact może nawadniać teren od 9 do 216 m². Suwak do regulacji umożliwia określenie zasięgu (od 3 do 18 metrów) oraz szerokości zraszania (od 3 do 12 metrów). Zastosowane wysokiej jakości materiały sprawiają, że możesz liczyć na gwarancję producenta na 5 lat (Made in Germany) oraz masz pewność, że ani mróz ani promieniowanie UV nie uszkodzą zraszacza GARDENA. Konserwacja produktu jest równie prosta, co jego obsługa. Dysze wykonano z miękkiego tworzywa, co zdecydowanie ułatwia ich czyszczenie. Wszelkie osady z kamienia można po prostu zetrzeć, przesuwając po nich palcami. Ponadto w przyłącze wodne wbudowano filtr wyłapujący cząsteczki zanieczyszczeń. Filtr łatwo się wyjmuje i płucze pod bieżącą wodą.

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 podczas podlewania
ikona

Dziecinne proste

Ręczne zmontowanie zraszacza wahadłowego Gardena AquaZoom compact i podłączenie węża wymaga jedynie kilku czynności. Pokrętła umożliwiają ustawienie zasięgu (3 - 18 metrów) oraz szerokości zraszania, która może wynosić od 3 do 12 metrów. Pokrętła regulacyjne umożliwiają także ograniczenie nawadniania do wyłącznie jednej strony. Regulacja przepływu wody pozwala precyzyjnie wyregulować działanie zraszacza.

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 zbliżenie na urządzenie
ikona

Zawsze ładnie i równomiernie

Dysze zraszacza wahadłowego Gardena AquaZoom zapewniają równomierne i bardzo precyzyjne nawadnianie rabat kwiatowych i grządek o wielkości od 9 do 216 m². Takie nawadnianie zapobiega także tworzeniu kałuż. Okrągła podstawa AquaZoom compact zapewnia mu stabilność w każdych warunkach.

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 podczas użytkowania
ikona

Czysty jak łza

Przyłącze wodne Gardena AquaZoom compact ma filtr zapobiegający przedostawaniu się cząsteczek zanieczyszczeń do wnętrza zraszacza wahadłowego. Filtr można wyjąć i łatwo oczyścić pod bieżącą wodą. Dysze wykonano z miękkiego tworzywa, dlatego aby je oczyścić, wystarczy przetrzeć je palcami. Czy to mróz, czy upalne lato, wytrzymałe tworzywo AquaZoom compact ochroni zraszacz wahadłowy przed niską temperaturą i promieniowaniem UV.

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 podłączanie

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Gardena
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne
Kolor
czarny
Regulacja strumienia
Tak
Liczba strumieni
16
Dodatkowe informacje
Ochrona przed mrozem
Pokrywany obszar 9-216 m²
Zasięg 3 m - 18 m
Gwarancja
60 miesięcy

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty