Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite

Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite

Smartfony

Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite

0194252718759, MLVV3PM/A

  • Przekątna ekranu: 6.1"
  • Rodzaj wyświetlacza: OLED
  • Rozdzielczość ekranu: 2532 x 1170 px
  • Procesor: A15 Bionic
  • Wbudowana pamięć: 1 TB
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
7 699,00 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite

ikona

Zawodowiec w każdym calu.

Radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii. Oto propozycja.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na wyspę z aparatami od boku
ikona

iPhone robi zdjęcia makro.

W nowym, przeprojektowanym obiektywie ultraszeroko­kątnym z potężnym autofokusem i minimalną odległością ostrzenia – wynoszącą zaledwie 2 cm – nawet najmniejsze detale nabierają epickiego rozmachu. Możesz zmienić liść w abstrakcyjne dzieło sztuki. Zobaczyć z bliska włoski na ciele gąsienicy. Albo kroplę rosy. Małe jeszcze nigdy nie było tak piękne.
I makro wideo.
Zdjęcia to dopiero początek. W skali makro możesz też filmować – nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie. Cokolwiek nakręcisz, efekt hipnotyzuje.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na klawisze fortepianu w zbliżeniu
ikona

Nocne? Mocne.

iPhone 13 Pro pozwala zabłysnąć w słabym świetle. Aparat z obiektywem szeroko­kątnym ma szerszą przysłonę i największą matrycę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, a przy robieniu portretów w Trybie nocnym wykorzystuje potężne możliwości skanera LiDAR. Obiektyw ultraszerokokątny zyskał szerszą przysłonę, szybszą matrycę i nowy autofokus. A teleobiektyw działa teraz także w Trybie nocnym.
Obiektyw szerokokątny przepuszcza nawet 2,2x więcej światła dzięki czemu zdjęcia i wideo wychodzą jeszcze lepiej.
Obiektyw ultraszerokokątny przepuszcza o 92% więcej światła a Ty robisz jeszcze piękniejsze zdjęcia i filmy.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na nocne zdjęcie
ikona

Więcej zoomu!

Nowy aparat z teleobiektywem ma ogniskową 77 mm i 3-krotny zoom optyczny do pięknych portretów oraz ostrzejszych ruchomych i statycznych kadrów rejestrowanych z daleka. A kiedy fotografujesz z małej odległości, wypróbuj Tryb portretowy, żeby podkręcić bokeh i poeksperymentować z efektami oświetlenia studyjnej jakości.
3-krotny zoom optyczny w teleobiektywie do efektywniejszych zbliżeń.
6-krotny zoom optyczny w całym systemie oferujący więcej opcji kadrowania niż kiedykolwiek.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na czarno-białe zdjęcie kobiety z kwiatem
ikona

Tryb filmowy.

iPhone potrafi teraz zmniejszać głębię ostrości i elegancko przeostrzać z jednego obiektu w kadrze na inny. Tryb filmowy przewiduje, kiedy nowy, ważny obiekt zjawi się w polu widzenia i automatycznie go wyostrza, dzięki czemu Twoje ujęcia opowiadają jeszcze ciekawsze historie. Możesz nawet przeostrzać i dostosowywać poziom rozmycia tła w już nakręconym filmie. A teraz pokaż, co da się z tym wszystkim stworzyć.
Jedyny smartfon umożliwiający edycję efektu głębi w już nakręconym filmie
Kręć w Trybie filmowym aparatem z obiektywem szeroko­kątnym lub teleobiektywem albo aparatem TrueDepth
Tryb filmowy obsługuje technologię Dolby Vision HDR

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na program z trybem filmowym na telefonie
ikona

Nasz aparat ukończył filmówkę.

Żeby wyposażyć iPhone’a w Tryb filmowy, dokładnie przeanalizowaliśmy, jak najlepsi filmowcy wywołują emocje i budują napięcie, modyfikując głębię ostrości.
Na hollywoodzkich planach filmowych przeostrzaniem zajmuje się cały zespół utalentowanych specjalistów. Operator decyduje, który obiekt ma wyłonić się z tła w danym momencie. Z kolei ostrzyciel pilnuje, żeby przejścia następowały we właściwym momencie i były idealnie płynne, a wybrane obiekty – doskonale wyostrzone.
Zautomatyzowanie całego procesu i przeniesienie go do iPhone’a było nie lada wyzwaniem.
Pierwsze zadanie polegało na wygenerowaniu wysokiej jakości danych o głębi, na podstawie których Tryb filmowy może precyzyjnie ocenić odległość do osób, miejsc czy zwierząt w kadrze. A ponieważ chodzi o wideo, dane te muszą być dostarczane stale – z częstością 30 klatek na sekundę.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na boki urządzenia na wysokości wyspy aparatów
ikona

Style fotograficzne.

Style fotograficzne dostosowują odcienie i temperaturę barw według Twoich preferowanych ustawień. Ale w odróżnieniu od filtrów nie zmieniają naturalnego kolorytu skóry i nieba. Możesz wybrać jeden z gotowych stylów zaprojektowanych przez Apple – Żywy, Bardzo kontrastowy, Ciepły lub Chłodny – i zmodyfikować go po swojemu. Ustaw raz, a pożądany efekt uzyskasz na każdym zdjęciu.
Ton: Podkręć, żeby wyostrzyć i rozjaśnić kolory. Zmniejsz, żeby pogłębić cienie i wzmocnić kontrast.
Ciepło: Podkręć, żeby podkreślić złote półtony. Zmniejsz, żeby wydobyć więcej półtonów niebieskich.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na zdjęcie chłopaka w górskiej scenerii
ikona

Zmontuj. Wyślij. Wszystko w ProRes.

Pierwszy smartfon umożliwiający kompleksową, w pełni profesjonalną rejestrację i obróbkę wideo w ProRes lub Dolby Vision
Wysoka wierność odwzorowania kolorów i niski współczynnik kompresji oznaczają, że wideo rejestrowane i montowane w ProRes na poczekaniu jest od razu gotowe do emisji. Możesz teraz zrealizować projekt w ProRes w całości na swoim iPhonie. Albo łatwo przenieść wideo ProRes z iPhone’a do Final Cut Pro na Macu.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na program ProRes na ekranie iPhone 13
ikona

Za każdym zdjęciem stoi masa technologii.

Inteligentny HDR 4 optymalizuje każdy fragment kadru.:
Ponieważ dysponuje on mocą uczenia maszynowego systemu Neural Engine, może wprowadzić indywidualne korekty dla wielu osób w kadrze. Nasze oprogramowanie i procesor ISP automatycznie dostrajają kontrast, światło i odcienie skóry. W rezultacie każdy zobaczy na zdjęciu najlepszą wersję siebie.
Deep Fusion analizuje każdy piksel z wielu ekspozycji.:
Kiedy fotografujesz w średnim lub słabym oświetleniu, do akcji wkracza Deep Fusion. System Neural Engine piksel po pikselu analizuje szereg ekspozycji, a Deep Fusion scala najlepsze fragmenty, wydobywając z Twoich zdjęć zdumiewające bogactwo detali i najsubtelniejszych faktur.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na logo czipa A15 Bionic
ikona

Wyświetlacz 120 Hz z adaptacyjnym odświeżaniem ekranu zmienia zasady gry.

Nowy wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion korzysta z całego wachlarza częstotliwości odświeżania od 10 do 120 razy na sekundę. Inteligentnie przyspiesza, kiedy potrzebujesz grafiki powalającej jakości. A kiedy wystarczy świetna, automatycznie zwalnia, oszczędzając baterię. Dostosowuje się nawet do prędkości, z jaką przewijasz treści na ekranie. Twoje palce i wyświetlacz rozumieją się teraz lepiej niż kiedykolwiek.
System iOS 15 został zoptymalizowany pod kątem technologii ProMotion, więc wszystkie codzienne czynności są niesamowicie płynne

Podkręć gry.
Zdolność ProMotion do odświeżania ekranu z częstotliwością nawet 120 Hz połączona z niesamowitą grafiką 5-rdzeniowego GPU w czipie A15 Bionic sprawia, że iPhone 13 Pro to idealny sprzęt dla poważnych graczy.
Nawet o 25% jaśniejszy w plenerze ekran sprawia, że obrazy są wyraźniejsze i bardziej szczegółowe w świetle słonecznym.
Specjalnie opracowana technologia OLED zachwyca fantastyczną rozdzielczością i bogactwem kolorów na całej powierzchni wyświetlacza, od krawędzi do krawędzi.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na palec nad ekranem telefonu
ikona

Pro moc.
A15 Bionic to najszybszy czip do smartfona na świecie.

Nowe zapewniające wydajność i energooszczędne rdzenie w CPU świetnie radzą sobie ze złożonymi zadaniami i wydłużają czas pracy na baterii.
Superszybki system Neural Engine wykonuje nawet 15,8 biliona operacji na sekundę, umożliwiając działanie Trybu filmowego, Inteligentnego HDR 4 i wielu innych funkcji.
Zaawansowany procesor ISP przenosi redukcję hałasu i mapowanie tonalne na jeszcze wyższy poziom.
Secure Enclave chroni poufne informacje, takie jak Twoje dane Face ID, kontakty i mnóstwo innych.
Przetwarzanie wewnątrz urządzenia to gwarancja, że rzeczy takie jak materiał czytany przez funkcję na żywo pozostają prywatne.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na czip A15
ikona

Nic nie przebije 5G na iPhonie.

Cały świat przechodzi na 5G. Strumieniujesz seriale? Pobierasz duże pliki? Z 5G zrobisz to szybciej. I nie tylko to. Prędkość 5G wystarcza do wieloosobowego grania w sieci, udostępniania wideo AR i wielu innych rzeczy. A po włączeniu trybu Smart Data iPhone będzie automatycznie zmniejszać prędkość połączenia, gdy i tak z niej nie korzystasz, ograniczając zużycie energii.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na front urządzenia z widokiem na pobieranie
ikona

W kontakcie.
W skupieniu.

Dzięki iOS 15 możesz udostępniać zawartość ekranu, oglądać filmy i słuchać muzyki w większym gronie podczas rozmowy FaceTime. I w pełni skupić się na wykonywanym zadaniu, filtrując zbędne powiadomienia. A interaktywny tekst widoczny na zdjęciach pozwoli Ci szybko wysłać mejla, zadzwonić, sprawdzić trasę i nie tylko.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na logo iOS 15
ikona

Wbudowana ochrona prywatności.

Z iPhonem masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Przykładowo informacje o ochronie prywatności pomagają sprawdzać, w jaki sposób apki wykorzystują Twoje dane. Zanim zaczną śledzić Twoją aktywność w różnych aplikacjach lub na stronach, muszą otrzymać Twoją zgodę. A zabezpieczeń jest znacznie więcej.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro widok na front-bok wyspy aparatów

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Apple
Przekątna ekranu
6.1"
System operacyjny
iOS
Rodzaj wyświetlacza
OLED
Rozdzielczość ekranu
2532 x 1170 px
Procesor
A15 Bionic
Ilość rdzeni
6
Wbudowana pamięć
1 TB
Wejścia
Lightning
Dual-Sim
Nie
NFC
Tak
Standard GSM
5G
Rozdzielczość głównego aparatu
12.0 Mpix
Tylni Aparat
12MP + 12MP + 12MP
Aparat Przedni
Aparat TrueDepth: 12 MP, przysłona ƒ/2,2
Przysłona obiektywu
Tył ƒ/2,8; ƒ/1,5; ƒ/1,8
Przód ƒ/2,2
Rozdzielczość nagrywania wideo
3840 x 2160 (4K)
Szerokość
71.5 mm
Wysokość
146.7 mm
Głębokość
7.65 mm
Waga
203 g
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)
Informacje dodatkowe
Nagrywanie wideo 4K z częstością 24 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s

Materiał eksploatacyjny

Kolor
Grafitowy

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty