Kategoria: Peryferia

Peryferia

Jak działa drukarka laserowa? Zaglądamy do wnętrza urządzenia

Drukarki laserowe to dziś jedne z najchętniej wybieranych urządzeń zarówno do domu, jak i biura. Choć jeszcze nie tak dawno były finansowo w zasięgu jedynie firm, obecnie wykorzystywane są do pracy także w warunkach domowych. Jak działa drukarka laserowa i jakie zasady fizyki wykorzystują tego typu urządzenia? Odpowiadamy w dalszej części artykułu.

Vobis.pl, 31-01-2022
Peryferia

Drukarka bezprzewodowa czy przewodowa? Skorzystaj z porady naszego eksperta

Moduł WiFi lub funkcja Bluetooth w drukarkach - dla jednych niepotrzebny dodatek dla innych konieczność. Czy możliwość połączenia komputera i drukarki bezprzewodowej jest faktycznie praktycznym rozwiązaniem czy jedynie funkcją, która wpływa wyłącznie na różnice w cenie.

Vobis.pl, 17-01-2022
Peryferia

Drukarka kolorowa czy monochromatyczna? Wybierz urządzenie do domu i biura

Rynek oferuje nam wiele urządzeń, których możliwości zostały skrojone do konkretnych wymagań użytkowników. Nie inaczej jest z drukarkami. W zależności od tego czy będzie ona stanowiła wyposażenie w domu czy też w firmie producenci zadbali o ich szeroką funkcjonalność. Poza drukarkami kolorowymi dostępne są również te czarno-białe. Czym się one od siebie różnią i która z nich spełni Twoje oczekiwania?

Vobis.pl, 07-01-2022
Peryferia

Jaka drukarka laserowa? Sprawdź nasze Top 10!

Z uwagi na szeroki wybór drukarek laserowych przyjrzeliśmy się im wszystkim. Na tej podstawie stworzyliśmy ranking. Wzięliśmy pod uwagę zarówno cenę, jak i ich wydajność, koszty eksploatacyjne czy komfort obsługi. Jaka drukarka laserowa będzie najodpowiedniejsza dla Ciebie? Sprawdź nasze Top 10 i wybierz urządzenie, spełniające Twoje potrzeby.

Vobis.pl, 15-12-2021
Peryferia

Jak zainstalować drukarkę? Poznaj nasze sprawdzone sposoby!

Instalacja i konfiguracja drukarki wbrew pozorom nie jest niczym trudnym. W dobie tak zaawansowanej technologii urządzenia potrafią wykonywać za nas szereg operacji. Nie inaczej jest z drukarkami. Sprzęt, z którego korzystamy w niemal każdym domu, jest kompatybilny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, co znacznie ułatwia cały proces instalacji.

Vobis.pl, 02-12-2021
Laptopy, Peryferia

Jak podłączyć monitor do laptopa?

Używanie zewnętrznego monitora do laptopa jest dosyć powszechne. Wiele osób decyduje się na tego typu rozwiązanie, ponieważ jest ono wygodne i usprawnia pracę. W tym przypadku laptop zastępuję komputer stacjonarny. Takie rozwiązanie powinny wziąć pod uwagę szczególnie osoby, które pracują na laptopie lub komputerze i chcą ułatwić sobie to zajęcie oraz odciążyć wzrok od małego monitora. Dodatkowo podłączając monitor do laptopa można rozszerzyć wyświetlacz do dwóch pełnych ekranów. Aby podłączyć laptop do monitora, wystarczy wykonać proste instrukcje.

Vobis.pl, 27-07-2021
Komputery, Peryferia

Zasilacze UPS - jaki wybrać?

Dzisiaj większość urządzeń w domu i biurze ma zasilanie elektryczne. W związku z tym, w sieci występują różnego rodzaju zakłócenia, powstające w wyniku pracy podłączonych sprzętów lub innych działań zewnętrznych. Trwają zwykle kilka sekund, jednak mogą spowodować poważne uszkodzenia. Dlatego też powinniśmy odpowiednio chronić się przed skutkami nagłych skoków lub spadków napięcia.

Vobis.pl, 10-03-2021
Multimedia, Peryferia

Jaka kamerka internetowa do Skype, Teams lub Zoom?

Kamery internetowe niewątpliwie są aktualnie na szczycie swojej popularności. Służą do wideokonferencji ze współpracownikami, spotkań z kontrahentami, uczestniczenia

w lekcjach online i utrzymywania kontaktu z bliskimi, których nie możemy zobaczyć osobiście. Dodatkowo, wiele osób używa ich do streamowania na znanych serwisach internetowych, jak Twitch czy YouTube.

Vobis.pl, 24-02-2021
Laptopy, Peryferia

Jakie głośniki bezprzewodowe do laptopa wybrać?

Jednym ze zdecydowanie największych atutów laptopów jest ich mobilność. Możemy je zabierać z domu do pracy, na uczelnię, w podróż i wiele innych miejsc. Nawet, jeśli nie wynosimy urządzenia poza mieszkanie, łatwo możemy przenosić je między pokojami, postawić przy łóżku podczas oglądania filmów czy też podłączyć do telewizora.

Vobis.pl, 03-02-2021
Peryferia

Drukarka laserowa ze skanerem do domu

Kiedyś uważano, że drukarka laserowa jest jedynie narzędziem do pracy, a jej miejsce jest w

biurach i sekretariatach. Czasy się zmieniają, a drukarki laserowe już dawno zagościły w wielu domach. Jest co najmniej kilka powodów, dla których planując zakup drukarki, powinniśmy wziąć pod uwagę drukarkę laserową i to najlepiej z wbudowanym skanerem.

Vobis.pl, 01-01-2020
Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty